5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Bioxcin Quantum Bio Activ Saç Serumu 15x6 ml

Marka
Ürün Kodu : 15368
%10
229,90 TL 206,91 TL


Ücretsiz Kargo

Bioxcin Quantum Bio Activ Saç Serumu 15x6 ml

Tüm saç tipleri için saç dökülmesine karşı yoğun etkili onarıcı ve canlandırıcı saç bakım serumdur.

Saç Tipi

Tüm saçlar

Ürün Özellikleri

Zayıf, cansız, dökülen ve yıpranmış saçları onarmak ve eski sağlığına kavuşturmak için uygulanabilir. Yıpranmış saç yüzeyine tutunarak yıpranmış saçları onarmak, dolgunluk ve hacim için kullanılabilir. Saç dökülme problemi olan bireylerin saçlarını korumak için uygulanabilir. Bioxcin Quantum Bio yıpranmış saça bakım yapmak, parlaklık sağlamak ve güçlendirmek için bitkisel içerikli serumdur. İşlem görmüş ve bakıma ihtiyacı olan saçları korumak ve saç bakımını yapmak için kullanılabilir.

Ürün Avantajları

Saçların hacimli, dolgun, sağlıklı ve güçlü olması için uygulanabilir. Saç bakımı önemlidir. Aksi halde saçlarda dökülme, kırılma, kopma ve kuruluk görülebilir. Saç kadınların simgesi gibidir. Onları alımlı ve güzel gösteren etkenlerden biridir.

Ürün Kullanımı

Saç şampuanlandıktan sonra nemli saç uçlarına ve saçlara 1 dakika masaj yaparak uygulanır. Durulama gerektirmez. Bakım şampuanı için Bioxcin Femina Yağlı Saçlar İçin Şampuanı 300 ml kullanabilirsiniz.

Ürün İçeriği

Aqua/Water,Biocomplex B11-Wb Alanine, Apigenin, Arginine, Aspartic Acid, Calcium, Copper, Glutamic Acid, İron, Kaempferol, Leucine, Magnesium, Myricetin, Phenylanine, Potassium, Proline, Pyridoxine, Quercetin, Riboflavin, Serine, Thiamine, Tyrosine, Valine, Zinc, Sodium Hydroxymethylglycinate, Mel, Hydrolzed Kreatin, Methhol, Tetrasodium Edta, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Laurdimonium Hydroxypropyl Hdrolyzed Keratin.

Etki Alanı Onarmak ve güçlendirmek
Saç Tipi Tüm saçlar
Sonuç Dökülen ve hasarlı saçların bakımı ve güçlenmesi
Kullanım Süresi


POPÜLER ÜRÜNLER