5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Blistex Fruit Smoothies SPF15 Meyve Özlü Dudak Koruyucu 3 Ad

Marka
Ürün Kodu : 956

  Tükendi!  

Blistex Fruit Smoothies SPF15 Meyve Özlü Dudak Koruyucu 3 Ad

Dudaklarınıza çilek, orman meyveleri, kavun ve tropik tatlardan oluşan birbirinden farklı 3 özel lezzet sunarken, içeriğindeki doğal meyve özleri, yoğun nemlendiriciler, zengin vitaminler ile dudakları nemlendirmek, rahatlatmak ve korumak amacıyla kullanılan dudak stiğidir.

Ürün Özellikleri

Blistex dudak koruyucu, kuru ve çatlamış dudakları yatıştırmak ve dudakların kaybettiği nemi geri kazandırmak için bakım oluşturabilir.Tüm hava koşullarında, her türlü aktivite sırasında, çatlamaların neden olduğu acıyı yatıştırmak ve dudakları nemlendirmek için kullanıma uygundur.nbsp;

Ürün Avantajları

Her mevsim dudaklarınıza uygulayabileceğiniz antioksidan formüle sahip nemlendirici ve koruyucu bakım ürünüdür.nbsp;Spf15 güneş koruyucu filtresi ile yaz aylarında güneşten kaynaklanan çatlaklara dudakları korumak ve nemlendirmek için kullanılabilir.

Ürün Kullanımı

Dudaklarınıza ihtiyaç duyduğunuz her an uygulayabilirsiniz. Özellikle güneş, soğuk ve rüzgarlı havalarda dışarıya çıkmadan önce uygulayınız.nbsp;Ürün ile birliktenbsp;Blistex Happy Lips Spf 15 Mangonbsp;kullanılabilir.

Etki Alanı Nemlendirme
Sonuç Dudakları nemlendirmek ve korumak
Kullanım Süresi 12 Ay
Mağazaya Eklenme Tarihi 15.06.2016


POPÜLER ÜRÜNLER