5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Mineaderm Advanced Defense Rejuvenating Eye Cream 20ml - Göz Çevresi

Marka
Ürün Kodu : 5034

  Tükendi!  

Mineaderm Advanced Defense Rejuvenating Eye Cream 20ml - Göz Çevresi

Göz çevresini sıkılaştırmak, gözaltı torbaları ve kırışıklık görünümünü hafifletmek için kullanılan kırışıklık bakım kremi

Cilt Tipi

Tüm ciltler

Ürün Özellikleri

Göz çevresini sıkılaştırmak, gözaltı torbaları ve kırışıklık görünümünü hafifletmek için kullanılan kırışıklık bakım kremidir. İçeriğinde bulunan kök hücre teknolojisi Regenistem Red Rice, Matrixyl, Eyeliss, Shea Butter ve Riboxyl hasar gören hücreleri yenilemek için uygulanabilir. Göz çevresine yoğun nem sağlayarak çevresel etkilere karşı korumak ve güçlendirmek için kullanılabilir. Mineaderm Advanced Defense Rejuvenating Eye Cream Gözaltı torbaları ve kırışıklıkları doğal nem bariyeri ile yeniden onarmak için uygulanabilir. Cilt tonu eşitsizliğini dengelemek ve leke sorununu hafifletmek için kullanılabilir. Bu sorunları hafifleterek cildin daha canlı görünmesi için uygulanabilir.

Ürün Avantajları

Ciltte görülen yaşlılık lekeleri, güneş lekeleri ve sivilce izlerini hafifletmek için kullanılabilir. Göz çevresi cilde göre daha hassas ve korumasızdır. Bu yüzden yoğun bir bakım ister. İlk kırışıklık göz çevresine başlamaktadır. Bu kırışıklıkları hafifletmek için kullanılabilir. Çalışma hayatı, uykusuzluk, yoğunluk ve stres gözaltında torbalanmaya neden olur Bu sorunlar için uygulanabilir.

Ürün Kullanımı

Sabah ve akşamları temiz göz çevresine dairesel hareketlerle uygulama yapınız. Akne sorunu için Mineaderm Advanced Acne Control Cream 50ml kullanabilirsiniz.

Etki Alanı Kırışıklık
Cilt Tipi Tüm ciltler
Sonuç Göz çevresindeki kırışıklıkları ve torbalanmaları hafifletme
Kullanım Süresi


POPÜLER ÜRÜNLER