5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Mineaderm Advanced Whitening Formula Spf50 30ml - Leke Kremi

Marka
Ürün Kodu : 5036

  Tükendi!  

Mineaderm Advanced Whitening Formula Spf50 30ml - Leke Kremi

Güneş ışınlarından dolayı oluşan lekeleri ve cilt tonu bozukluğunu hafifletmek için kullanılan leke krem

Cilt Tipi

Lekeli ciltler

Ürün Özellikleri

Güneş ışınlarından dolayı oluşan lekeleri ve cilt tonu bozukluğunu hafifletmek için kullanılan leke kremidir. Beyazlık ve ışıltılı bir görünüm kazandıran güneş korumalı bakım ürünüdür. İçeriğinde bulunan aktif içerikler ve beyazlatıcı ajanlar ile cilt dengesini sağlamak ve ışıltı katmak için uygulanabilir. İçeriğinde bulunan kök hücre teknolojisi ve aktif içerikler ile zamanla yıpranan cilde bakım sağlamak için kullanılabilir. Güneş koruma özelliği ile erken yaşlanma belirtilerine ve güneşe ışınlarına karşı korumak için uygulanabilir.

Ürün Avantajları

Yüksek güneş koruma özelliği ile korumak, lekeleri önlemek ve kırışıklık sorununun önüne geçmek için uygulanabilir. Sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırmak için kullanılabilir. Mineaderm Advanced Whitening Formula Spf50 kullanarak güneşin neden olacağı zararlara karşı korumak için uygulayabilirsiniz.

Ürün Kullanımı

Sabah ve akşam ince tabaka halinde iyice emilene kadar masaj yaparak uygulama yapınız. Kırışıklık için Mineaderm Advanced Recovery Cream 50ml kullanabilirsiniz.

Etki Alanı Lekeler ve kırışıklık
Cilt Tipi Lekeli ciltler
Sonuç Cilt düzensizliğini dengeleme, koruma ve lekeleri hafifletme
Kullanım Süresi


POPÜLER ÜRÜNLER