5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Mineaderm Brightening Cleansing Foam 200ml - Temizleyici Köpük

Marka
Ürün Kodu : 5043

  Tükendi!  

Mineaderm Brightening Cleansing Foam 200ml - Temizleyici Köpük

Su ve sabunun ulaşamadığı kir ve yağları derinlemesine temizlemek için kullanılan günlük temizleme köpük

Cilt Tipi

Tüm ciltler

Ürün Özellikleri

Su ve sabunun ulaşamadığı kir ve yağları derinlemesine temizlemek için kullanılan günlük temizleme köpüğüdür. Hassas ciltlerde dahil tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Cildi canlandırma ve aydınlık bir görünüm kazandırmak için uygulanabilir. İçeriğinde bulunan linoleic acid, Amino asitler, atkestanesi ekstraktı, shea butter, üzüm çekirdeği ekstraktı ve zeytin yaprağı ekstraktı ile cildi tahriş etmeden ve kurutmada temizleme olanağı sağlar. Sabun içermeyen tahriş etmeyen içeriklere sahiptir. Makyajı, kiri ve yağı temizleyerek ferahlatmak ve arındırmak için kullanılabilir. Sles, Sls ve paraben içermemektedir.

Ürün Avantajları

Cilt temizliği cildin sağlığı ve bakımı için oldukça önemlidir. Temizlik cildi hasarlardan ve oluşabilecek tahrişlerden korumak için mutlaka günlük olarak yapılmalıdır. Gözenekler tıkanır, kurur, tahrişe uğrar ve erken kırışıklıklar meydana gelebilir. Mineaderm Brightening Cleansing Foam tüm ciltlere uygun olduğu için tercih edilebilir.

Ürün Kullanımı

Sabah ve akşam nemli cildinize 1 veya 2 pompa köpüğü masaj yaparak uygulayınız. Ardından bol su ile durulayınız. Göze temas ettirmeyiniz. Yağlı ciltler için Mineaderm Anti-Shine Refreshing Tonic 200ml kullanabilirsiniz.

Etki Alanı Temizleme ve koruma
Cilt Tipi Tüm ciltler
Sonuç Ciltteki kiri, yağı ve makyajı derinlemesine temizleme
Kullanım Süresi


POPÜLER ÜRÜNLER