5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Mineaderm Lightening Exfoliating Cleanser 150ml - Temizleyici

Marka
Ürün Kodu : 5054

  Tükendi!  

Mineaderm Lightening Exfoliating Cleanser 150ml - Temizleyici

Cildi kurutmadan temizlemek ve arındırmak için kullanılan sabun içermeyen temizleme jeli

Cilt Tipi

Tüm ciltler

Ürün Özellikleri

Cildi kurutmadan temizlemek ve arındırmak için kullanılan sabun içermeyen temizleme jelidir. Cilt tonu bozukluğunu dengelemek, ışıltı ve parlaklık sağlamak için uygulanabilir. Sabun içermediği için cilde zarar vermeden ve tahriş etmeden temizleme olanağı sağlayabilir. Mineaderm Lightening Exfoliating Cleanser cilde aydınlık bir görünüm kazandırmak için kullanılabilir. İçeriğinde bulunan ovucu ajanlar ile kuruluğu ve pul pul dökülmeleri engellemek ve pürüzsüzleştirmek için uygulanabilir.

Ürün Avantajları

Jel formülü ile cildi temizlerken arındırma olanağı sağlamak için uygulanabilir. Cildi temizlerken aydınlanması ve cilt tonunu dengelemek için kullanılabilir. Kir, yağ ve makyaj kalıntılarını temizlemek için uygulanabilir.

Ürün Kullanımı

Sabah ve akşam ıslak yüz ve boyun bölgelerinize masaj yaparak yayınız. Kremsi bir doku olana kadar uygulama devam ediniz. Daha sonrasında bol su ile yıkayınız. Durulama yapmadan önce 1 dakika bekleyiniz. Göze temas ettirmeyiniz. Temizleme jeli için Mineaderm Lightening Cleanser Gel 150ml kullanabilirsiniz.

Etki AlanıTemizleme
Cilt TipiTüm ciltler
SonuçCildi temizlemek ve aydınlık görünüm kazandırmak
Kullanım Süresi


POPÜLER ÜRÜNLER