5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

​Lierac Hydragenist Naturel Gloss Effect Lip Balm 3g - Dudak Balmı

Marka
Ürün Kodu : 5386

  Tükendi!  

Lierac Hydragenist Naturel Gloss Effect Lip Balm 3g - Transparan Dudak Balmı

Dudakları nemlendirerek, dolgun bir görünüm sağlamak için kullanılan doğal parlaklık veren dudak balmıdır. Hydra O2 kompleks, gül mumu ve shea yağı ile dudaklara parlak, canlı bir görünüm verir.  

Ürün Özellikleri

Dudaklardaki kuruluğu alarak, parlak, canlı bir görünüm sağlamak için kullanılabilir. Dudaklara transparan yapısı ile parlak bir görünüm ve bakım sağlayabilir. Ph teknolojisi ile geliştirilmiş balm, dudakların doğal rengini ortaya çıkarken parlak bir dokunuş kazandırabilir. Dudaklara uzun süre nemli, pürüzsüz bir görünüm için kullanılır. 

Ürün Avantajları

Dudaklar aşırı soğuk ve aşırı sıcaktan etkilenerek kuruyabilir. Kuru dudaklar hem görüntü açısından hem de oluşturduğu rahatsız edici his ile olumsuzluğa neden olur. Lierac Hydragenist Naturel Gloss Effect Lip Balm dudaklara nem kazandırarak, daha dolgun ve parlak bir görünüm verebilir.

Ürün Kullanımı

Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuzda uygulayınız. 

Ürün Bileşimi

Octyldodecanol, Pentaerythryl Tetraisostearate, Polyethylene, Ozokerite, oleic/linoleic/linolenic Polyglycerides, Sucrose Acetate İsobutyrate, Butyrospermum Parkii (shea) butter. Rosa Damascena Flower Wax (cera), Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Copper Gluconate, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Aqua/Water, Glycerin, Vernonia Appendiculata Leaf Extract, parfum/fragrance.
 
 
Etki Alanı  Nemlendirme /Dolgun Görünüm
Sonuç  Dudakların nem ihtiyacını karşılayarak dolgun, parlak bir görünüm sağlaması

POPÜLER ÜRÜNLER